![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
inkster | |
![]() |
Movie Buff - 134 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2007
Location: Romania
|

| 60 | Sex and the City (2008) - Apr 16, 2009 |
| 90 | The Celebration (1998) - Jan 27, 2009 |
| 86 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Jan 24, 2009 |
| 91 | The Wrestler (2008) - Jan 24, 2009 |
| 90 | In the Mood for Love (2000) - Jan 24, 2009 |
| 90 | Don't Look Now (1973) - Nov 16, 2008 |
| 75 | The Dark Knight (2008) - Nov 16, 2008 |
| 75 | WALL·E (2008) - Nov 16, 2008 |
| 88 | Burn After Reading (2008) - Nov 16, 2008 |
| 50 | White Men Can't Jump (1992) - Aug 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |