![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
innovator | |
![]() |
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2009
Location: Salisbury, UK
|

| 84 | The Blind Side (2009) - Jan 22, 2011 |
| 74 | Dances with Wolves (1990) - Aug 26, 2010 |
| 72 | Sherlock Holmes (2009) - Aug 26, 2010 |
| 73 | The Time Traveler's Wife (2009) - Aug 26, 2010 |
| 70 | Iron Man (2008) - Aug 26, 2010 |
| 73 | Speed (1994) - Aug 26, 2010 |
| 67 | Marley & Me (2008) - Aug 24, 2010 |
| 78 | Green Zone (2010) - Aug 24, 2010 |
| 80 | Avatar (2009) - Aug 24, 2010 |
| 73 | Casino Royale (2006) - Aug 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |