Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
inothnagel
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2009
Location: South Africa
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Toy Story 3 (2010) - Aug 12, 2010
70 The A-Team (2010) - Aug 12, 2010
75 Hancock (2008) - Aug 10, 2010
95 Inception (2010) - Aug 10, 2010
76 Horton Hears a Who! (2008) - Aug 15, 2009
87 Pan's Labyrinth (2006) - Aug 15, 2009
91 Babel (2006) - Aug 15, 2009
91 Finding Neverland (2004) - Aug 03, 2009
Mini-Review: if you ever forget why writing matters, watch this film
89 Local Color (2006) - Jul 26, 2009
85 Venus (2006) - Jul 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with inothnagel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?