_inselaffe_

inselaffe
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2008
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 57% Underworld: Evolution (2006) - Rated 05 Sep 2008
70 46% Total Recall (1990) - Rated 05 Sep 2008
40 3% Flesh & Blood (1985) - Rated 05 Sep 2008
50 15% The Last Samurai (2003) - Rated 05 Sep 2008
70 46% Rocky II (1979) - Rated 05 Sep 2008
85 79% Casino Royale (2006) - Rated 05 Sep 2008
40 3% There's Something About Mary (1998) - Rated 05 Sep 2008
65 36% 48 Hrs. (1982) - Rated 05 Sep 2008
100 97% The Blues Brothers (1980) - Rated 05 Sep 2008
80 70% The Devil's Advocate (1997) - Rated 05 Sep 2008