![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
insomnius | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Melbourne, Australia
|
|
Bio: Mostly harmless.
| |

| 75 | Dimensions of Dialogue (1982) - Jan 09, 2010 |
| 93 | Amélie (2001) - Jan 09, 2010 |
| 98 | Little Miss Sunshine (2006) - Jan 09, 2010 |
| 99 | Moon (2009) - Jan 09, 2010 |
| 90 | Magnolia (1999) - Jan 09, 2010 |
| 74 | Run Lola Run (1998) - Jan 09, 2010 |
| 71 | The Exorcist (1973) - Jan 09, 2010 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Jan 09, 2010 |
| 68 | Watchmen (2009) - Nov 15, 2009 |
| 100 | Trainspotting (1996) - Nov 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |