Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
inspirat
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2008
Location: Mexico City, DF, Mexico
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Underworld (2003) - Sep 15, 2008
79 The Tao of Steve (2000) - Sep 15, 2008
50 Alfie (2004) - Sep 15, 2008
30 The Other Boleyn Girl (2008) - Sep 15, 2008
80 Bedazzled (2000) - Sep 15, 2008
95 Geri's Game (1997) - Sep 15, 2008
40 Batman Begins (2005) - Sep 15, 2008
90 The Merchant of Venice (2004) - Sep 15, 2008
94 Fight Club (1999) - Sep 15, 2008
100 The Dark Knight (2008) - Jul 27, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with inspirat. Why not go rank more films, then come back and check it out again?