![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
int | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2010
|
| 85 | Cocaine Cowboys (2006) - Jun 06, 2011 |
| 80 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - May 31, 2011 |
| 82 | The Lincoln Lawyer (2011) - May 25, 2011 |
| 90 | Apocalypse Now (1979) - May 20, 2011 |
| 80 | Mr. Nobody (2009) - May 15, 2011 |
| 90 | Barfly (1987) - May 12, 2011 |
| 87 | The Departed (2006) - May 06, 2011 |
| 87 | 3 Days of the Condor (1975) - May 05, 2011 |
| 87 | The French Connection (1971) - May 05, 2011 |
| 87 | 3-Iron (2004) - May 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |