intaglio142

intaglio142
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% In the Loop (2009) - Rated 16 Mar 2014
75 54% The Avengers (2012) - Rated 16 Mar 2014
50 12% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 16 Mar 2014
40 4% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 16 Mar 2014
60 26% Transformers (2007) - Rated 16 Mar 2014
85 80% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 16 Mar 2014
85 80% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 15 Mar 2014
70 40% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 15 Mar 2014
60 26% The Da Vinci Code (2006) - Rated 15 Mar 2014
80 68% Contagion (2011) - Rated 15 Mar 2014