Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
integral1
Movie Buff - 396 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2007
Location: USA
Recent Rankings
65 The Aviator (2004) - Nov 17, 2007
5 Fatal Attraction (1987) - Nov 17, 2007
7 Over the Hedge (2006) - Nov 17, 2007
75 American Dreamz (2006) - Nov 17, 2007
7 The Fly (1986) - Nov 17, 2007
70 Green Card (1990) - Nov 17, 2007
70 Final Destination 3 (2006) - Nov 17, 2007
70 The Lake House (2006) - Nov 17, 2007
75 U-571 (2000) - Nov 17, 2007
80 Stargate (1994) - Nov 17, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with integral1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?