![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
interrobang | |
![]() |
Movie Buff - 238 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: Wausau, WI, USA
|

| 69 | 101 Dalmatians (1961) - Aug 02, 2009 |
| 29 | Men in Black II (2002) - Aug 02, 2009 |
| 74 | United 93 (2006) - Aug 02, 2009 |
| 70 | Big (1988) - Aug 02, 2009 |
| 62 | National Treasure (2004) - Aug 02, 2009 |
| 39 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Aug 02, 2009 |
| 68 | Quantum of Solace (2008) - Aug 02, 2009 |
| 60 | Clue (1985) - Aug 02, 2009 |
| 38 | The Karate Kid, Part II (1986) - Aug 02, 2009 |
| 72 | 300 (2007) - Aug 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |