Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
inthebunker
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2008
Location: France
Recent Rankings
90 The Taste of Tea (2004) - Jul 01, 2008
100 Matador (1986) - Jul 01, 2008
80 Kings and Queen (2004) - Jul 01, 2008
95 Paranoid Park (2008) - Jul 01, 2008
90 Caché (2005) - Jul 01, 2008
10 Mr. Bean's Holiday (2007) - Jul 01, 2008
85 Alphaville (1965) - Jul 01, 2008
100 Breathless (1960) - Jul 01, 2008
100 Teorema (1968) - Jul 01, 2008
90 Ghost World (2001) - Jul 01, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with inthebunker. Why not go rank more films, then come back and check it out again?