Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
intman
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2007
Location: Canada
Bio: http://makemoneyonlineforreal.blogspot.com/
Recent Rankings
99 Slap Shot (1977) - Jan 02, 2008
99 Das Boot (1981) - Jan 02, 2008
95 In Cold Blood (1967) - Dec 27, 2007
95 King Kong (1976) - Dec 11, 2007
95 Two-Lane Blacktop (1971) - Dec 10, 2007
95 To Catch a Thief (1955) - Dec 10, 2007
95 Raging Bull (1980) - Dec 06, 2007
93 Titanic (1997) - Dec 06, 2007
95 American Graffiti (1973) - Dec 05, 2007
89 Top Hat (1935) - Dec 05, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with intman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?