![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
inveniamviam | |
![]() |
Film Freak - 560 Films Ranked
Member Since: May 24, 2011
Location: USA
|

| 89 | Moneyball (2011) - May 25, 2012 |
| 75 | High Fidelity (2000) - May 12, 2012 |
| 90 | Scenes from a Marriage (1973) - May 12, 2012 |
| 67 | Cries and Whispers (1972) - May 12, 2012 |
| 86 | The Third Man (1949) - May 12, 2012 |
| 90 | The New World (2005) - May 12, 2012 |
| 55 | The Tree of Life (2011) - May 12, 2012 |
| 80 | Badlands (1973) - May 12, 2012 |
| 80 | The Avengers (2012) - May 12, 2012 |
| 86 | The Hunger Games (2012) - May 12, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |