Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
inversion
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
87 Misery (1990) - Aug 19, 2009
90 The Ring (2002) - Aug 19, 2009
82 Pet Sematary (1989) - Aug 19, 2009
85 Scream (1996) - Aug 19, 2009
85 Gremlins (1984) - Aug 19, 2009
87 The Eye (2002) - Aug 19, 2009
83 Dark Water (2005) - Aug 19, 2009
86 Brotherhood of the Wolf (2001) - Aug 19, 2009
87 The Devil's Rejects (2005) - Aug 19, 2009
88 Alien 3 (1992) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with inversion. Why not go rank more films, then come back and check it out again?