ioannakol

ioannakol
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2013
Location: athens, Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 46% Days of 36 (1972) - Rated 23 Nov 2013
75 62% Jules and Jim (1962) - Rated 23 Nov 2013
85 89% The Godfather (1972) - Rated 23 Nov 2013
83 81% Anaparastasi (1970) - Rated 23 Nov 2013
70 46% Mary Poppins (1964) - Rated 23 Nov 2013
62 31% Strella (2009) - Rated 23 Nov 2013
50 10% Spirtokouto (2002) - Rated 23 Nov 2013
72 55% The Hours (2002) - Rated 21 Nov 2013
89 95% The Elephant Man (1980) - Rated 21 Nov 2013
85 89% The Lives of Others (2006) - Rated 21 Nov 2013