![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ionascu2005 | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2010
|

| 90 | Groundhog Day (1993) - Dec 27, 2010 |
| 98 | Amélie (2001) - Dec 27, 2010 |
| 45 | Superbad (2007) - Dec 27, 2010 |
| 85 | The Truman Show (1998) - Dec 27, 2010 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Dec 27, 2010 |
| 85 | Contact (1997) - Dec 27, 2010 |
| 80 | Sherlock Holmes (2009) - Dec 27, 2010 |
| 90 | Dark City (1998) - Dec 27, 2010 |
| 65 | Wag the Dog (1997) - Dec 27, 2010 |
| 80 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Dec 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |