Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
iosos
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: USA
Recent Rankings
90 Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007
90 Network (1976) - Aug 13, 2007
90 House of Flying Daggers (2004) - Aug 13, 2007
10 Swept Away (2002) - Aug 13, 2007
65 The Gift (2000) - Aug 13, 2007
70 Kindergarten Cop (1990) - Aug 13, 2007
75 X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007
99 Signs (2002) - Aug 13, 2007
75 The Score (2001) - Aug 13, 2007
90 Gremlins (1984) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with iosos. Why not go rank more films, then come back and check it out again?