Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
iososjr
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
75 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
36 Backdraft (1991) - Aug 13, 2007
100 Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007
65 Basic (2003) - Aug 13, 2007
85 The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007
65 Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007
85 Chicken Run (2000) - Aug 13, 2007
75 The Cider House Rules (1999) - Aug 13, 2007
75 Dazed and Confused (1993) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with iososjr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?