![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ipunicorn | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2009
Location: Vilnius, Lithuania, Lithuania
|
|
Bio: b, horror, excellent, movies
| |

| 20 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Aug 10, 2009 |
| 70 | Twisted (2004) - Aug 10, 2009 |
| 50 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 10, 2009 |
| 40 | Van Helsing (2004) - Aug 10, 2009 |
| 50 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 10, 2009 |
| 0 | The Mighty Ducks (1992) - Aug 10, 2009 |
| 60 | Monster (2003) - Aug 10, 2009 |
| 20 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Aug 10, 2009 |
| 100 | Nightbreed (1990) - Aug 10, 2009 |
| 50 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |