Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
irend812
Cinema Addict - 2106 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2011
Location: IA, USA
Recent Rankings
88 50/50 (2011) - Mar 31, 2012
52 The Notebook (2004) - Mar 31, 2012
87 The Big Chill (1983) - Mar 31, 2012
72 Dead Silence (2007) - Mar 31, 2012
64 2012 (2009) - Mar 31, 2012
71 The Money Pit (1986) - Mar 31, 2012
80 Nosferatu the Vampyre (1979) - Mar 31, 2012
62 Money Talks (1997) - Mar 31, 2012
65 Push (2009) - Mar 31, 2012
80 The Salton Sea (2002) - Mar 31, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with irend812. Why not go rank more films, then come back and check it out again?