irinix

irinix
Movie Buff - 305 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2014
Location: Bucharest, Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 99% Filth (2014) - Rated 17 Apr 2014
88 99% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 10 Apr 2014
43 59% Life Is Beautiful (1997) - Rated 10 Apr 2014
66 92% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 10 Apr 2014
44 65% A Bronx Tale (1993) - Rated 10 Apr 2014
44 65% Brokeback Mountain (2005) - Rated 10 Apr 2014
33 16% Evan Almighty (2007) - Rated 10 Apr 2014
23 7% White Chicks (2004) - Rated 10 Apr 2014
42 56% The Mask (1994) - Rated 10 Apr 2014
22 4% Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 10 Apr 2014