![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
irishriver | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: USA
|

| 67 | Lethal Weapon (1987) - Apr 18, 2010 |
| 65 | Die Hard (1988) - Apr 18, 2010 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 18, 2010 |
| 97 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Apr 18, 2010 |
| 75 | Catch Me If You Can (2002) - Apr 18, 2010 |
| 55 | Eyes Wide Shut (1999) - Apr 18, 2010 |
| 60 | Burn After Reading (2008) - Apr 18, 2010 |
| 55 | The Matrix Revolutions (2003) - Apr 18, 2010 |
| 80 | The Matrix Reloaded (2003) - Apr 18, 2010 |
| 94 | The Matrix (1999) - Apr 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |