![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
irishsojourn | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Nelson, Lancashire, UK
|

| 80 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Superman Returns (2006) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Aliens (1986) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Last Samurai (2003) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Arthur (1981) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Spaceballs (1987) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Babylon A.D. (2008) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |