Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
irochkin
Movie Buff - 332 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Big Fish (2003) - Nov 05, 2009
75 Saving Grace (2000) - Nov 05, 2009
90 Mrs. Doubtfire (1993) - Nov 05, 2009
80 Rain Man (1988) - Nov 05, 2009
90 Ice Age (2002) - Nov 05, 2009
80 Legally Blonde (2001) - Nov 05, 2009
90 The Ice Storm (1997) - Nov 05, 2009
70 Music and Lyrics (2007) - Nov 04, 2009
70 The Bodyguard (1992) - Nov 04, 2009
100 My Best Friend's Wedding (1997) - Nov 04, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with irochkin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?