![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
iron | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2011
Location: Greece
|

| 42 | Dumb and Dumber (1994) - Feb 21, 2012 |
| 48 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Feb 21, 2012 |
| 86 | The Ladykillers (2004) - Feb 21, 2012 |
| 50 | Universal Soldier (1992) - Feb 21, 2012 |
| 36 | The Mummy Returns (2001) - Feb 21, 2012 |
| 40 | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Feb 21, 2012 |
| 69 | The Fifth Element (1997) - Feb 21, 2012 |
| 52 | The Legend of Zorro (2005) - Feb 21, 2012 |
| 93 | The Deer Hunter (1978) - Feb 21, 2012 |
| 34 | Jumanji (1995) - Feb 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |