![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
isaacristich | |
![]() |
Movie Buff - 272 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2008
Location: Vancouver, BC, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | The Godfather: Part II (1974) - Sep 29, 2008 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Sep 29, 2008 |
| 70 | Mrs. Doubtfire (1993) - Sep 29, 2008 |
| 60 | Me, Myself & Irene (2000) - Sep 29, 2008 |
| 75 | The Bank Job (2008) - Sep 29, 2008 |
| 75 | Finding Nemo (2003) - Sep 29, 2008 |
| 85 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Sep 29, 2008 |
| 80 | 300 (2007) - Sep 29, 2008 |
| 75 | Superbad (2007) - Sep 29, 2008 |
| 70 | The Waterboy (1998) - Sep 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |