![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
isapien | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2009
Location: Tucson, AZ, USA
|

| 90 | Good Will Hunting (1997) - Dec 26, 2009 |
| 90 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Dec 26, 2009 |
| 85 | Knowing (2009) - Dec 26, 2009 |
| 85 | Eyes Wide Shut (1999) - Dec 26, 2009 |
| 80 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 26, 2009 |
| 100 | Hiroshima mon amour (1959) - Dec 26, 2009 |
| 80 | Forrest Gump (1994) - Dec 26, 2009 |
| 75 | The Others (2001) - Dec 26, 2009 |
| 90 | American Beauty (1999) - Dec 26, 2009 |
| 100 | Wings of Desire (1987) - Dec 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |