isil

isil
Movie Buff - 176 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2007
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% Life of Brian (1979) - Rated 18 Aug 2007
55 3% Cast Away (2000) - Rated 18 Aug 2007
75 45% Spaceballs (1987) - Rated 18 Aug 2007
65 8% The Final Cut (2004) - Rated 18 Aug 2007
67 11% Stargate (1994) - Rated 18 Aug 2007
85 87% The Blues Brothers (1980) - Rated 18 Aug 2007
80 70% Band of Brothers (2001) - Rated 18 Aug 2007
78 59% Braveheart (1995) - Rated 18 Aug 2007
72 31% I Am Sam (2001) - Rated 18 Aug 2007
76 57% Saw (2004) - Rated 18 Aug 2007