Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ismailozdal
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
90 The Butterfly Effect (2004) - Dec 20, 2011
80 8 Mile (2002) - Dec 20, 2011
90 Garden State (2004) - Dec 20, 2011
90 Ocean's Thirteen (2007) - Dec 20, 2011
90 Live Free or Die Hard (2007) - Dec 20, 2011
95 Braveheart (1995) - Dec 20, 2011
80 Rounders (1998) - Dec 20, 2011
95 Scarface (1983) - Dec 20, 2011
85 Gangs of New York (2002) - Dec 20, 2011
85 Robin Hood (2010) - Dec 20, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ismailozdal. Why not go rank more films, then come back and check it out again?