![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
israndy | |
![]() |
Cinema Addict - 1117 Films Ranked
Member Since: Sep 14, 2007
Location: Alameda, CA, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Went to USC Film school, never got into the industry, got into computers instead
| |

| 70 | An Evening with Kevin Smith (2002) - Oct 02, 2007 |
| 80 | Romeo Is Bleeding (1993) - Oct 02, 2007 |
| 70 | Spider-Man 2 (2004) - Oct 02, 2007 |
| 75 | Batman Begins (2005) - Oct 02, 2007 |
| 60 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Oct 02, 2007 |
| 80 | Chinatown (1974) - Oct 02, 2007 |
| 80 | Fiddler on the Roof (1971) - Oct 02, 2007 |
| 70 | Bird on a Wire (1990) - Oct 02, 2007 |
| 80 | Overboard (1987) - Oct 02, 2007 |
| 75 | Jack (1996) - Oct 02, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |