Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
issou
Film Freak - 547 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: Sweden
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 The Andromeda Strain (1971) - May 24, 2008
73 A Fish Called Wanda (1988) - May 24, 2008
40 Mister Lonely (2007) - May 24, 2008
3 Joe's Apartment (1996) - May 24, 2008
78 The Fog (1980) - May 24, 2008
10 K-PAX (2001) - May 24, 2008
50 Chaplin (1992) - Apr 19, 2008
56 Speed (1994) - Apr 19, 2008
93 No Country for Old Men (2007) - Apr 19, 2008
19 Hot Fuzz (2007) - Apr 19, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with issou. Why not go rank more films, then come back and check it out again?