![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
it7eke2000 | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2009
Location: Spain
|

| 90 | American History X (1998) - Feb 25, 2009 |
| 60 | The Player (1992) - Feb 25, 2009 |
| 50 | The Escapist (2008) - Feb 25, 2009 |
| 85 | Never Back Down (2008) - Feb 25, 2009 |
| 95 | Fight Club (1999) - Feb 25, 2009 |
| 90 | Troy (2004) - Feb 25, 2009 |
| 95 | Snatch (2000) - Feb 25, 2009 |
| 90 | Green Street Hooligans (2005) - Feb 25, 2009 |
| 95 | Superbad (2007) - Feb 25, 2009 |
| 92 | Role Models (2008) - Feb 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |