itamar

itamar
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2006
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 42% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
30 6% Sky High (2005) - Rated 14 Aug 2007
50 13% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 14 Aug 2007
75 28% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
65 20% The Breakfast Club (1985) - Rated 14 Aug 2007
88 54% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
80 35% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
65 20% Swordfish (2001) - Rated 14 Aug 2007
65 20% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 14 Aug 2007
88 54% Moulin Rouge! (2001) - Rated 14 Aug 2007