Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ithicain
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: USA
Recent Rankings
100 Pan's Labyrinth (2006) - Dec 30, 2008
100 WALL·E (2008) - Dec 29, 2008
100 Donnie Darko (2001) - Dec 29, 2008
100 The Silence of the Lambs (1991) - Dec 29, 2008
100 Purple Rain (1984) - Dec 29, 2008
100 Garden State (2004) - Dec 29, 2008
100 Party Monster (2003) - Dec 29, 2008
100 Murder by Numbers (2002) - Dec 29, 2008
100 The Hunger (1983) - Dec 29, 2008
100 Spirited Away (2002) - Dec 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ithicain. Why not go rank more films, then come back and check it out again?