Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
itjustin
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
80 Jackass: Number Two (2006) - Jul 19, 2009
60 Shooter (2007) - Jul 19, 2009
70 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 19, 2009
20 Varsity Blues (1999) - Jul 19, 2009
80 Napoleon Dynamite (2004) - Jul 19, 2009
65 50 First Dates (2004) - Jul 19, 2009
85 The Prestige (2006) - Jul 19, 2009
100 Fargo (1996) - Jul 19, 2009
80 Sin City (2005) - Jul 19, 2009
80 The Mask (1994) - Jul 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with itjustin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?