itsabank

itsabank
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 18 May 2008
Location: Rochester, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 52% THX 1138 (1971) - Rated 18 May 2008
84 36% Pitch Black (2000) - Rated 18 May 2008
96 94% Sin City (2005) - Rated 18 May 2008
98 98% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 18 May 2008
89 60% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 18 May 2008
87 52% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 18 May 2008
93 83% Hot Fuzz (2007) - Rated 18 May 2008
92 78% GoldenEye (1995) - Rated 18 May 2008
76 14% 16 Blocks (2006) - Rated 18 May 2008
73 9% The Cat in the Hat (2003) - Rated 18 May 2008