![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
itsatripp | |
![]() |
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2011
Location: USA
|

| 91 | The Thin Red Line (1998) - Aug 14, 2011 |
| 93 | 8½ (1963) - Jul 27, 2011 |
| 90 | Adaptation. (2002) - Jul 27, 2011 |
| 44 | The Brothers Grimm (2005) - Jul 25, 2011 |
| 72 | Scrooged (1988) - Jul 25, 2011 |
| 69 | Mission: Impossible (1996) - Jul 25, 2011 |
| 80 | Marathon Man (1976) - Jul 25, 2011 |
| 91 | Koyaanisqatsi (1982) - Jul 25, 2011 |
| 84 | The Man With A Movie Camera (1929) - Jul 25, 2011 |
| 22 | Aladdin: The Return of Jafar (1994) - Jul 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |