![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
itschinatown | |
![]() |
Cinema Addict - 1161 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2007
Location: Plainfield, Illinois, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Love movies, have watched over 300 this year alone. Will watch (almost) anything once. Won't watch: Tyler Perry movies; in fact, pretty much anything featuring a man dressing up as a fat black lady.
| |

| 63 | Saved by the Bell: Hawaiian Style (1992) - Nov 13, 2007 |
| 63 | Grind (2003) - Nov 13, 2007 |
| 63 | Wicker Park (2004) - Nov 13, 2007 |
| 75 | Raising Helen (2004) - Nov 13, 2007 |
| 100 | The Big Red One (1980) - Nov 13, 2007 |
| 88 | King of the Hill (1993) - Nov 13, 2007 |
| 88 | Singles (1992) - Nov 13, 2007 |
| 88 | A Woman Under the Influence (1974) - Nov 13, 2007 |
| 100 | The Philadelphia Story (1940) - Nov 13, 2007 |
| 88 | An Evening with Kevin Smith (2002) - Nov 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |