Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
itsik
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2011
Recent Rankings
50 The Fisher King (1991) - Sep 25, 2011
50 Eraser (1996) - Sep 25, 2011
50 Election (1999) - Sep 25, 2011
50 Dungeons & Dragons (2000) - Sep 25, 2011
40 Dude, Where's My Car? (2000) - Sep 25, 2011
50 Demolition Man (1993) - Sep 25, 2011
50 Dave (1993) - Sep 25, 2011
50 Daredevil (2003) - Sep 25, 2011
50 Commando (1985) - Sep 25, 2011
50 Cliffhanger (1993) - Sep 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with itsik. Why not go rank more films, then come back and check it out again?