Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
itzivan
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2009
Location: Mumbai, Maharahstra, India
Bio: love movies...esp horror, love nature, outdoors, adventure sports, travelling and any kind of artistic pursuits. love meeting people, making friends from wherever, whenever. chilled out mostly. always ready for cup of coffe, a drink or a nice conversation.
Recent Rankings
50 Dead Ringers (1988) - Aug 30, 2009
50 Poltergeist (1982) - Aug 30, 2009
55 High Tension (2003) - Aug 30, 2009
45 Dead Alive (1992) - Aug 30, 2009
50 Wrong Turn (2003) - Aug 30, 2009
55 Pet Sematary (1989) - Aug 30, 2009
50 Cabin Fever (2002) - Aug 30, 2009
45 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 30, 2009
45 Cat People (1942) - Aug 30, 2009
60 Hostel (2005) - Aug 30, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with itzivan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?