![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ivan33flores | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Las Vegas, NV, USA
|

| 85 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Incredibles (2004) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Casper (1995) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Elektra (2005) - Aug 19, 2009 |
| 85 | I, Robot (2004) - Aug 19, 2009 |
| 80 | The Goonies (1985) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Munich (2005) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Transformers (2007) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Bruce Almighty (2003) - Aug 19, 2009 |
| 75 | X2: X-Men United (2003) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |