ivangem

ivangem
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 75% Black Hawk Down (2001) - Rated 27 Mar 2013
100 91% Taste of Cherry (1997) - Rated 27 Mar 2013
0% Million Dollar Baby (2004) - Rated 26 Mar 2013
90 59% Men in Black (1997) - Rated 26 Mar 2013
40 9% School of Rock (2003) - Rated 26 Mar 2013
100 91% The Godfather: Part II (1974) - Rated 26 Mar 2013
70 27% Dead Poets Society (1989) - Rated 26 Mar 2013
80 34% High Fidelity (2000) - Rated 25 Mar 2013
30 5% Edward Scissorhands (1990) - Rated 25 Mar 2013
90 59% Frequency (2000) - Rated 25 Mar 2013