ivanhirata

ivanhirata
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2009
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 65% Green Zone (2010) - Rated 24 Jul 2010
80 37% The Book of Eli (2010) - Rated 24 Jul 2010
30 0% Greenberg (2010) - Rated 19 Jul 2010
87 65% Shutter Island (2010) - Rated 18 Jul 2010
87 65% Iron Man 2 (2010) - Rated 18 Jul 2010
87 65% Robin Hood (2010) - Rated 18 Jul 2010
93 91% Enemy at the Gates (2001) - Rated 03 Jul 2010
91 90% Brothers (2009) - Rated 03 Jul 2010
87 65% Le petit Nicolas (2009) - Rated 03 Jul 2010
67 17% Speed 2: Cruise Control (1997) - Rated 06 Jan 2010