![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ivanlop714 | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Jan 21, 2012
Location: Tustin, CA, USA
|
|
Bio: My name is Ivan and I\'m currently attending CSU Fullerton. I\'m majoring in film and I hope to one day be a writer or director but honestly I just want to be involved in the movie industry in any way.
| |

| 85 | Minority Report (2002) - Jan 21, 2012 |
| 87 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jan 21, 2012 |
| 93 | The Matrix (1999) - Jan 21, 2012 |
| 73 | Vantage Point (2008) - Jan 21, 2012 |
| 83 | Cars (2006) - Jan 21, 2012 |
| 80 | The Truman Show (1998) - Jan 21, 2012 |
| 88 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jan 21, 2012 |
| 92 | Groundhog Day (1993) - Jan 21, 2012 |
| 97 | The Usual Suspects (1995) - Jan 21, 2012 |
| 82 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |