Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ivanoff
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2011
Location: Ukraine
Recent Rankings
50 Moon (2009) - Aug 09, 2011
80 Arachnophobia (1990) - Jul 21, 2011
20 Boogeyman (2005) - Jul 21, 2011
80 House of Wax (2005) - Jul 21, 2011
60 Sleepaway Camp (1983) - Jul 21, 2011
60 I Am Legend (2007) - Jul 21, 2011
40 Phantasm II (1988) - Jul 21, 2011
80 The Stand (1994) - Jul 21, 2011
60 The Blob (1988) - Jul 21, 2011
80 [Rec] (2007) - Jul 21, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ivanoff. Why not go rank more films, then come back and check it out again?