![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ivoryspice | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2008
Location: USA
|

| 89 | There's Something About Mary (1998) - Jan 01, 2009 |
| 80 | Tropic Thunder (2008) - Jan 01, 2009 |
| 99 | Atonement (2007) - Jan 01, 2009 |
| 78 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jan 01, 2009 |
| 75 | Misery (1990) - Jan 01, 2009 |
| 98 | The Matrix (1999) - Jan 01, 2009 |
| 90 | Ocean's Eleven (2001) - Jan 01, 2009 |
| 95 | Zodiac (2007) - Jan 01, 2009 |
| 90 | Das Boot (1981) - Jan 01, 2009 |
| 85 | Rain Man (1988) - Jan 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |