ivvi

ivvi
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2008
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 69% No Country for Old Men (2007) - Rated 28 Dec 2008
67 49% The Simpsons Movie (2007) - Rated 28 Dec 2008
89 89% Die Hard (1988) - Rated 28 Dec 2008
40 10% Mission: Impossible III (2006) - Rated 28 Dec 2008
67 49% Gladiator (2000) - Rated 28 Dec 2008
70 57% Closer (2004) - Rated 28 Dec 2008
70 57% Cars (2006) - Rated 28 Dec 2008
75 69% Three Kings (1999) - Rated 28 Dec 2008
40 10% Stargate (1994) - Rated 28 Dec 2008
40 10% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 28 Dec 2008