![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
iwan88 | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2006
Location: Serbia and Montenegro
|

| 86 | Zombieland (2009) - Sep 22, 2010 |
| 80 | The Back-up Plan (2010) - Sep 22, 2010 |
| 90 | Grown Ups (2010) - Sep 22, 2010 |
| 2 | 2012 Doomsday (2008) - Sep 08, 2009 |
| 87 | 28 Days Later (2002) - Sep 05, 2008 |
| 50 | War of the Worlds (2005) - Sep 05, 2008 |
| 80 | Titanic (1997) - Sep 05, 2008 |
| 62 | The Dream Catcher (1999) - Sep 05, 2008 |
| 40 | The X Files: Fight the Future (1998) - Sep 05, 2008 |
| 60 | Stepmom (1998) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |