![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
izaak | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|

| 100 | Rushmore (1998) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Graduate (1967) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bottle Rocket (1996) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Buffalo '66 (1998) - Aug 13, 2007 |
| 89 | High Fidelity (2000) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Citizen Kane (1941) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Goodfellas (1990) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |