![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
izlude7027 | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: May 9, 2010
Location: USA
|

| 80 | 300 (2007) - May 09, 2010 |
| 70 | Armageddon (1998) - May 09, 2010 |
| 80 | Shoot 'Em Up (2007) - May 09, 2010 |
| 80 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - May 09, 2010 |
| 50 | Duplex (2003) - May 09, 2010 |
| 95 | 12 Monkeys (1995) - May 09, 2010 |
| 85 | I, Robot (2004) - May 09, 2010 |
| 95 | Watchmen (2009) - May 09, 2010 |
| 75 | Demolition Man (1993) - May 09, 2010 |
| 90 | Tremors (1990) - May 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |